Dopasowana do każdego budynku winda. Warszawa i okolice

Oferujemy możliwość wykonania wind dla niemal każdego budynku z terenu Warszawy. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem maszyn i urządzeń w rozmaitych standardach, w tym dźwigów o zróżnicowanych parametrach technicznych. Wykonujemy projekty wind jak również montujemy kompletne kabiny i aparatury sterownicze w Państwa budynkach. Każdego roku realizujemy setki zleceń związanych z projektowaniem i montowaniem wind na całym obszarze Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

Najlepsze w naszej ofercie - windy Warszawa

Z łatwością wykonujemy windy w odniesieniu do wszystkich typów konstrukcji i architektury – budynków mieszkalnych, przemysłowych, komercyjnych, biurowców, użyteczności publicznej. Z łatwością dobierzemy elementy wykończeniowe windy, tworząc wystrój zgodny ze stylem architektonicznym i aranżacją konkretnego budynku. Każdy projekt z łatwością dopasowujemy do potrzeb osób zamawiających, tworząc sprawnie działające i wysoce atrakcyjne wizualnie windy.

Ofertę wind kierujemy do zarządców i właścicieli budynków w Warszawie, zarówno nowo powstających konstrukcji jak i budynków starszych. W każdym wypadku możemy dostosować windę i obsługujący ją mechanizm do możliwości konkretnego lokalu, tak pod kątem rozmiaru kabiny, spodziewanego udźwigu jak również innych wymagań.

Z powodzeniem realizujemy też modernizację wind starych oraz gdy jest to konieczne dokonujemy ich wymiany na nowe. W naszym biurze projektowym bez problemu stworzymy plan windy dopasowany do możliwości i uwarunkowań budowlanych, która będzie spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa i sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Projektowanie i montaż windy

Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnego audytu potrzeb naszych Klientów oraz stanu ich budynku. Z łatwością dobieramy wszystkie elementy konstrukcyjne oraz wykończeniowe. W naszej ofercie znajdują się windy osobowe, windy panoramiczne, windy szpitalne, windy towarowe i windy samochodowe. Wykonujemy je w różnych wariantach i rozmiarach, stosując napędy śrubowe, hydrauliczne, jak i elektryczne. Realizujemy take projekty szczególnie wymagające, w strefach zaniżonego bezpieczeństwa oraz o ograniczonym miejscu na instalację.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług oraz do składania zapytań ofertowych. Chętnie przygotujemy wycenę Państwa zlecenia oraz zaproponujemy najszybszy termin jego realizacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Warszawie i okolicach, gdzie każdego dnia realizujemy zlecenia dla naszych kontrahentów. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne stawki, natychmiastową dostępność naszej ekipy projektowo-montażowej oraz przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

W naszej ofercie posiadamy windy: