TOWAROWE MAŁE 50kg -300kg

Windy małe towarowe to urządzenia użytkowane w kuchniach (restauracje, przedszkola) jak i w celach małogabarytowego magazynowania (szpitale, biblioteki). Wykorzystywane przeważnie są do przewozu żywności lub innych towarów małogabarytowych .Windy małe towarowe dobieramy do potrzeb głównie ze względu na sposób załadunku. Do wyboru posiadamy drzwi na wysokości pasa otwierane gilotynowo oraz drzwi wychylne na poziomie posadzki, które pozwalają na załadunek wózkiem paletowym

Kabiny wind z drzwiami gilotynowymi posiadają standardową wysokości 800mm, a kabina windy z drzwiami wychylnymi może zostać wykonana o dobranej wysokości tak aby konkretny wózek z towarem mógł być swobodnie przewieziony.

Instalacja takiego dźwigu zajmuje nam ok 3 do 5 dni roboczych. Udźwig takich urządzeń mieści się zazwyczaj w granicach 50 kg do 300kg. Urządzenia te nie pozwalają na przewóz ludzi. Wszelkie materiały zabezpieczane są specjalnymi półkami lub drążkami tak aby towary nie przesunęły się w stronę drzwi.

Stosujemy dźwigi o konstrukcji samonośnej firmy BKG co pozwala Klientowi na ewentualne obudowanie ich dowolnymi materiałami, a sama konstrukcja  powoduje brak konieczności budowania specjalnego szybu.

Specyficznymi urządzeniami towarowymi są windy kelnerskie, Gdzie  do kabiny o wymiarach ok 1000mmx1000mm może wejść obsługa kelnerska, celem przemieszczenia się na kondygnacje razem z obsługiwanym wózkiem.