MODERNIZACJE

Dla Klientów którzy posiadają urządzenia nie wymagające kompleksowej wymiany, lub gdzie urządzenie i jego wadliwość skoncentrowana jest w jednym z elementów takich jak aparatura sterowa lub wciągarka przygotowane mamy pakiety modernizacyjne.

Często w urządzeniach 15-20 letnich  które są urządzeniami z drzwiami automatycznymi zauważamy konieczność wymiany tylko jednego elementu. Wymiana prawidłowo dobranej aparatury sterowej daje efekty wyeliminowania usterkowości, która wynikała z wyeksploatowanych komponentów  sterowania.

Często pierwsze windy z drzwiami automatycznymi posiadają wciągarki reduktorowe jak i napęd dwubiegowy – z czasem powoduje to zużycie napędu i konieczność jego wymiany. W takich sytuacjach proponujemy montaż aparatury sterowej z falownikiem oraz nowej wciągarki wraz z wymianą lin nośnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość wymiany samych falowników , napędów drzwi kabinowych oraz wyeksploatowanych kaset dyspozycji i wezwań.

Całą procedurę modernizacji wykonujemy siłami własnymi począwszy od wykonania projektu i przygotowania dokumentacji, aż po wykonanie fizyczne prac do przeprowadzenia badań z Urzędem Dozoru Technicznego.