Winda domowa

Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem wind domowych, które dostarczamy naszym Klientom z terenu Warszawy i okolic. Projektujemy i wykonujemy windy pozwalające niwelować rozmaite bariery architektoniczne w budynkach mieszkalnych, jak również zwiększające ich użyteczność oraz funkcjonalność. Nasze windy domowe mogą zostać zaprojektowane pod kątem potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo jak równie seniorów, wymagających pomocy w przemieszczaniu się pomiędzy piętrami. Windy domowe mogą pomóc im w bezproblemowym korzystaniu z całego lokalu, bez względu na ich sprawność ruchową oraz inne predyspozycje.

Najlepsza winda domowa w naszej ofercie

Wykonujemy windy domowe w różnych wariantach, o odmiennym rozmiarze, mechanizmie pracy, sterowaniu. Za każdym razem dbamy, by tworzone przez nas rozwiązanie było dopasowane do potrzeb konkretnego miejsca oraz przyszłych użytkowników windy. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem urządzeń i mechanizmów, pozwalających na stworzenie windy domowej o różnym typie wyposażenia, w tym także dopasowanej do osób o ograniczonych możliwościach ruchu.

Wykonujemy także windy niewielkich rozmiarów, gwarantujące sprawny montaż w budynkach o ograniczonym metrażu. Nasze windy domowe pracują cicho, zajmują mało miejsca i zarazem odznaczają się atrakcyjnym wizualnie sposobem wykończenia. Oferujemy różne formy zasilania wind, a także wersje dopasowane do obsługi poddaszy i piwnic. Każda wykonana przez nas winda domowa będzie prez wiele lat pełnić swoje funkcje, szybko i sprawnie transportując wszystkich domowników pomiędzy piętrami domu.

Winda domowa: dla komfortu wszystkich domowników

Winda domowa to wybór nie tylko osób wymagających pomocy w przemieszczaniu się po schodach i ich opiekunów. Jest również dedykowana dla seniorów, młodych rodziców z dziećmi, osób z chorobami stawów oraz dotkniętych innymi przypadłościami. W każdym wypadku winda będzie pomocna w transporcie domowników oraz ich wyposażenia na wybrany poziom.

Winda domowa może mieć też formę platformy schodowej, przeznaczonej do poruszania się wzdłuż ściany lub poręczy schodów. Jest to oferta skierowana także do osób pragnących szybko i sprawnie wnosić po schodach swoje najmłodsze pociechy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wind domowych, którą kierujemy do wszystkich odbiorców z terenu Warszawy i okolic. Regularnie wykonujemy windy domowe dopasowane do potrzeb różnych grup odbiorców. W przypadku każdego zlecenia gwarantujemy najbardziej konkurencyjne stawki, natychmiastową gotowość naszej ekipy fachowców do przygotowania i zrealizowania projektu oraz przejrzyste zasady współpracy.

W naszej ofercie posiadamy windy: