WINDY OSOBOWE

Windy osobowe stosowane w budownictwie ogólnomieszkaniowym oraz w budynkach użyteczności publicznej, to najszersza grupa urządzeń jakie posiadamy w ofercie.

Dla nowych inwestycji posiadamy windy typowych rozmiarów - pod typowe szyby o udźwigach 630kg oraz 1000kg, jak również wymiary zmniejszone 320kg , 450kg oraz 800kg

Konfiguracje  standardowe to kabina bez przelotu oraz kabina z przelotem na wprost oraz wejściami umiejscowionym w stosunku do siebie pod kątem 90 stopni.

Dla budynków  w których zachodzi konieczność wymiany wind posiadamy możliwość dostosowania  wielkości kabiny jak i udźwigu do posiadanego szybu. Mamy możliwość zastosowania  urządzeń od dźwigu 200kg . Każdorazowo dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązanie  wielkościowe kabiny do wielkości szybu windy.

Przy wymianie wind, w 99% przypadków stosujemy bezreduktorowe zespoły napędowe oraz w 100% aparatury z falownikiem. Wszystkie wymiany zawierają wymianę prowadnic kabinowych i przeciwwagowych.

Stosujemy drzwi automatyczne 2 panelowe centralne i teleskopowe, 3 panelowe teleskopowe oraz 4 panelowe  centralne , a w windach w których brak jest możliwości zastosowania drzwi automatycznych (ze względu na rozmiary szybu) stosujemy drzwi ręczne  oraz drzwi kabinowe automatyczne  tzw typu bus

W kabinach stosujemy tylko najwyższej jakości materiały, które pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Dla inwestycji nietypowych posiadamy możliwość zaprojektowania  indywidualnej kabiny. Wszystkie nasze kabiny wyposażone są w poręcz oraz lustro jak i wentylator mechaniczny. Dodatkowo podłogę możemy wykonać z jednopowierzchniowej płyty ze spieku kwarcowego.

Oświetlenia wykonujemy w technologii LED w wybranym wzorze podsufitki.

Drzwi kabin zawsze wykonujemy w wersji stal nierdzewna szlifowana, a kabiny w wybranym kolorze laminatu, wzoru stali nierdzewnej lub ze szkła barwionego.

 

Aby spełnić wymagania Zamawiającego windy wykonujemy również w specyfikacjach, antywandal, służące do prowadzenia  akcji pożarniczej oraz  innych wymaganiach zawartych w specyfikacji urządzenia.

Każda winda może zostać dodatkowo wyposażona w system stand by, oraz zwrotu energii